• İstanbul12°
  • İzmir11°
  • Ankara
  • Adana11°
  • Diyarbakır
  • Batman
29 Aralık 2014

SECCADELER ÜZERİNDE BİLE "SUBLİMİNAL MESAJ"LAR

Çarşamba, 23 Ekim 2013

Batı'nın beyin yıkamak için kullandığı bilinen Subliminal mesajlar, Müslümanların namaz kılarken kullandığı seccadelerde bile rastlanmaya başlandı.

islahhaber.net'in haberine göre Dünya üzerinde yaşayan Müslümanların ibadet eşyaları şimdide gizli ve kötü ellerin tehlikesi altında. Üzerinde hergün namaz kılınan seccadeler bilinçli bir şekilde üretilmekte ve seccadeler üzerine kötü figürler yerleştirilmekte.

Seccadeye ilk bakışta bu figürler seçilemiyor. Ancak iyi incelendiğinde kötü kişilerce domuz, haç, papaz veya diğer kötü simgeler ile donatıldığı anlaşılıyor. Bu taktiğe ”Subliminal Mesaj” deniyor.

Subliminal mesaj; her hangi bir görsel/işitsel objenin içine gömülmüş, saklanmış yani özellikle oraya gizlenmiş insanın göremeyeceği/duyamayacağı ya da farkedemeyeceği şekilde sadece bilinçaltının fark edeceği şekiller, yazılar, sesler ve mesajlardır.

Günümüzde reklamlarda, özellikle sinema gibi görsel medyanın rağbet ettiği filmlerde sıkça kullanılan bir tekniktir. Batı, özellikle ABD kaynaklı çizgifilmlerde de çocukların üzerinde olumsuz etkiler bırakan bu tür mesajlar kullanıldığı biliniyor.

 Subliminal mesajlar gizlenen seccadeler...

1

(1. Resimde Seccadeye iyice bakıldığında bir papazın resmi görülmektedir.)

babi


(2. Resimde domuz figürü görülmektedir)

s (8)

(3. Resimde Hristiyanların kendi simgeleri olan haç resmi görülmektedir.)

4

(4. Resimde hayvan figürü görülmektedir.)

s (1)

(5. Resimde Masonik simgeler yer almaktadır.)

hwaml.com_1322042629_978.png

(6. Resimde Camii resmi üzerinde Haç figirü görülmektedir.)

s (1)

(7. Resimde hayvan ve cinsel tema işlenmiştir.)

s (9)

(8. Resimde Masonik simgeler yer almaktadır.)

YORUM YAZ

UYARI:
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

rıfat ağaya / 8 ay önce
niyet
allah hersyden önce insanın kalbine bakar onlar kendilerini kandırıyor önemli olan bizim kalbimiz basımızı secdeye koyarken allaha olan samimiyetımızbasışımızı nereye koyduğumuz değil onkar korku yaymaya calışıyorlar hertarafta olduklarını anlatmaya calışıyorlar oysaki bizden daha göclusu yok cunku bızım arkamızda allah cc var kaınatta ondan daha göclısu yok onlaramı gucu yetmeyecek allah suan onarı sabırla izliyor sadece sabredıyor yoksa dılese onları su an helak eder
mehmet / 9 ay önce
subliminal mesaj
siz müslümanlar bunlara kanmassanız sizin için iyi olacak bunu yapanların belliki alah korkusu olmayan yahudilerdir !
hasan servet / 1 yıl önce
dikkat
bu serefsiz yahudi ejdadini isi beliki müslüman kardeslerimizi secde de bile kötülük düsüniyorlar akli sira bu resimde pislikler secde etmelerini düsüniyorlar ..er gec herkes cezasini cekecek hesaba cekilince bakalim nasil laf bulacaklar ...